HBO/Sony Zdjęcia/Hulu
Już prawie czas na San Diego Comic-Con, a ET ma dla Ciebie pełny harmonogram paneli filmowych i telewizyjnych oraz specjalnych wydarzeń przez cały weekend pełen gwiazd!
Na tegorocznym Comic-Conie pojawią się pożegnalne panele telewizyjne z od dawna emitowanych programów, takich jak Nadprzyrodzony oraz Strzałka , witaj z powrotem kultowych faworytów, takich jak Weronika Mars i świętuj popularne ulubione, takie jak Riverdale , Gra o tron i więcej!
Pojawią się również pierwsze spojrzenia i ekscytujące zapowiedzi niektórych z najbardziej oczekiwanych nadchodzących filmów. Marvel Studios wraca do hali H w sobotni wieczór, ale szef MCU, Kevin Feige, zachowywał się nieśmiało, gdy CinemaBlend Zapytano, czy potężne studio ogłosi na Comic-Con w tym roku bardzo oczekiwaną listę filmów z fazy 4.
„Zazwyczaj chodzimy do hali H tylko wtedy, gdy mamy dużo rzeczy do omówienia i ujawnienia” – droczył się. „Wygląda na to, że mamy wiele rzeczy do omówienia lub ujawnienia. Ale zobaczymy, co oficjalnie ogłosimy w taki czy inny sposób.
ETonline i ET Live będą relacjonować przez cały weekend Comic-Conu. Zajrzyj tutaj, ponieważ harmonogram aktualizuje się, aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich największych paneli, prezentacji i wydarzeń!
18:00 PT -- Batwoman oraz Towar za pensa światowe premiery i specjalne pokazy zajawek (Sala Balowa 20)
11:00 czasu PT -- Terminator: Mroczny Los panel (Sala H)
11:15 czasu PT -- Van Helsing panel (Sala Balowa Indygo)
12:30 po południu. PT -- Kolejność panel (Sala Balowa Indygo)
12:45 PT -- ZŁO projekcja i panel (Sala Balowa 20)
13:00. PT — świętuje dowództwo Gwiezdnych Wrót Gwiezdne Wrota Atlantyda 15. rocznica (pokój 7AB)
13:45 PT -- SpongeBob Kanciastoporty Specjalny panel 20-lecia (sala 6A)
13:45 PT -- Nie zrobiony panel (Sala Balowa Indygo)
14:00 PT -- Nancy narysowała projekcja i panel (Sala Balowa 20)
15:00. PT -- Powstanie pilot pierwsze spojrzenie i panel (Indigo Ballroom)
15:00. PT -- Farscape : Oficjalna 20. rocznica (sala 7AB)
15:15 PT-- Młodzi Tytani GO! pokaz nowego odcinka i pytania i odpowiedzi (sala 6DE)
15:30. PT -- Agenci Marvela S.H.I.E.L.D. panel (Sala H)
16:00. PT -- Do powłoki i z powrotem: ekskluzywny TMNT panel twórcy (Audytorium Neila Morgana, Biblioteka Centralna w San Diego)
16:15 PT -- Stumptown panel (Sala Balowa Indygo)
16:45 PT -- Jego ciemne materiały panel (Sala H)
16:45 PT -- kobra kai panel (Sala Balowa 20)
16:45 PT -- Domowe filmy Zjazd z okazji 20. rocznicy (sala 6BCF)
17:30 PT -- Supermarket panel (Sala Balowa Indygo)
18:45 PT -- Korba Yankers panel (Sala Balowa Indygo)
7:30 wieczorem. PT -- Niepraktyczne jokery panel (Horton Grand Theatre)
10:00 czasu PT — Rozmowa z Christopherem Markusem i Stephenem McFeely (hala H)
10:00 czasu pacyficznego — świętowanie archiwum Warnera V: Oryginalna mini-seria (pokój 6DE)
10:30 czasu PT -- DreamWorks She-Ra i Księżniczki Władzy panel (pokój 6BCF)
11:00 PT — Rozmowa z braćmi Russo (hala H)
11:00 czasu PT -- Błogosław Harts pierwsze spojrzenie i panel (Indigo Ballroom)
11:30 czasu PT -- Weronika Mars światowa premiera 4 sezonu i Q&A (Sala Balowa 20)
11:45 czasu PT -- Kacze opowieści panel (pokój 6A)
12:00. PT -- Bój się żywych trupów panel (Sala H)
12:00. PT -- Robot Kurczak panel (Sala Balowa Indygo)
12:30 po południu. PT -- Dziewczyny z superbohaterami DC pokaz nowego odcinka i pytania i odpowiedzi (sala 6DE)
13:00. PT -- Żywe Trupy panel (Sala H)
13:00. PT -- Rick i Morty panel (Sala Balowa Indygo)
13:00. PT -- Steven Universe Premiera panelu i trailera filmu (Sala Balowa 20)
14:00 PT -- Primal . Genndy'ego Tartakovsky'ego panel (Sala Balowa Indygo)
14:15 PT -- Panel Wiedźmina (Sala H)
15:00. PT -- słoneczne przeciwieństwa pierwsze spojrzenie i panel (Indigo Ballroom)
15:15 PT -- Dziedzictwo specjalna prezentacja wideo i Q&A (sala 6BCF)
15:30. PT -- Mroczny Kryształ: Wiek Oporu zajawka i panel (hala H)
15:30. PT -- Chłopcy panel (Sala Balowa 20)
16:00. PT -- Burgery Boba panel (Sala Balowa Indygo)
16:30. PT -- Towar za pensa specjalna prezentacja wideo i Q&A (sala 6BCF)
16:45 PT -- Karnawałowy rząd panel (Sala Balowa 20)
16:45 PT -- Terror: Niesława panel (pokój 6A)
17:00. PT -- Łucznik zajawka pokazu i Q&A (Indigo Ballroom)
17:30 PT -- Gra o tron panel (Sala H)
17:30 PT -- Co się stało ??! Z Fredem Savage'em pokaz podglądu i pytania i odpowiedzi (sala 6DE)
17:45 PT -- Creepshow panel (pokój 6BCF)
18:00 PT -- Debiutant panel (Horton Grand Theatre)
18:00 PT -- Wieża panel (pokój 6A)
18:45 PT -- Następny panel (pokój 6DE)
19:00. PT -- Kaznodzieja panel (Sala H)
19:00. PT -- Co pozostawiliśmy: Star Trek: DS9 panel (pokój 32AB)
20:00. PT -- Specjalna prezentacja wideo Rooster Teeth oraz pytania i odpowiedzi (sala 6DE)
21:15 PT -- Śpiewający blog dr Horrible seans filmowy i impreza karaoke (sala 6DE)
10:30 czasu PT -- Batwoman pokaz pilotażowy i Q&A (Sala Balowa 20)
11:00 czasu PT-- Projekt Niebieska Księga panel (Sala Balowa Indygo)
11:30 czasu polskiego – wejdź do panelu uniwersum Star Trek z Star Trek: Odkrycie, Star Trek: Picard oraz Star Trek: dolne pokłady (Sala H)
12:00. PT -- Simpsonowie panel (Sala Balowa 20)
12:00. PT -- Dobre miejsce panel (Sala Balowa Indygo)
13:00. PT -- Przestrzeń panel (Sala Balowa Indygo)
13:00. PT -- Członek rodziny oraz Amerykański tata! pokaz pierwszego spojrzenia i panel (Sala Balowa 20)
13:15 PT -- Świat Zachodu panel (Sala H)
14:00 PT -- Impuls panel (Sala Balowa Indygo)
14:30. PT -- Orville zajawka i panel (Sala Balowa 20)
14:45 PT – Panel z okazji 50. rocznicy Ulicy Sezamkowej (sala 6BCF)
15:00. PT -- Snowpiercer panel (Sala Balowa Indygo)
15:30. PT -- Strzałka specjalna prezentacja wideo i Q&A (Sala Balowa 20)
16:00. PT -- Travel Channel's Ripley's Wierzcie lub Nie! z gospodarzem Brucem Campbellem (Indigo Ballroom)
16:15 PT -- Super dziewczyna specjalna prezentacja wideo i Q&A (Sala Balowa 20)
16:15 PT -- Człowiek z Wysokiego Zamku panel (pokój 6A)
17:00. PT -- Czarna Błyskawica specjalna prezentacja wideo i Q&A (Sala Balowa 20)
17:00. PT -- Wynonna Earp panel (Sala Balowa Indygo)
17:15 PT — panel Marvel Studios (hala H)
17:30 PT -- NOS4A2 panel (pokój 6A)
17:45 PT -- Błysk specjalna prezentacja wideo i Q&A (Sala Balowa 20)
18:00 PT -- Magicy panel (Sala Balowa Indygo)
18:30 PT -- Co robimy w cieniu pokaz i Q&A (sala 6BCF)
19:00. PT — zapowiedzi serii DC Universe oraz pytania i odpowiedzi (Indigo Ballroom)
19:45 PT -- Brooklyn Dziewięć-Dziewięć panel (pokój 6BCF)
10:30 czasu PT -- Nadprzyrodzony specjalna prezentacja wideo i Q&A (hala H)
11:45 czasu PT -- Riverdale specjalna prezentacja wideo i Q&A (hala H)
13:00. PT -- Majowie M.C. pokaz i Q&A (Sala H)
13:00. PT -- Przygody duchów panel (pokój 7AB)
15:00. PT -- Buffy pogromczyni wampirów Pokaz odcinka muzycznego „Once More With Feeling” (sala 6DE)